עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
המומחים לכל עבודות הצנרת והשאיבות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

מהי שאיבת ביוב?

27/12/2017 07:41
eitanshivot
שאיבת ביוב

כשהביוב עושה צרות זה הזמן לפתור את הבעיות על הצד הכי טוב שיש. פתרון איכותי הוא לא רק זה שיפתור את הבעיה באופן נקודתי אלא זה שימנע ממנה לחזור בשנית. שאיבת ביוב היא מסוג הפעולות שישפרו משמעותית את איכות חייכם לטווח הארוך ורק צוות ביובית מוסמך יוכל לבצעה.

 

אמנם שאיבת הביוב נשמעת כמו פעולה פשוטה וכל מה שצריך זה את הכלים הנכונים אך לא כך הדבר. כדי לשאוב ביוב בצורה יעילה ולפתור בעיות במהירות וביעילות יש צורך לא רק בביובית גדולה עם צינור ארוך ומערכת שאיבה חזקה אלא גם במקצועיות והבנה של הבעיה. השאיבה מתבצעת על ידי הוואקום שהמשאבה מצליחה ליצור והפייה הגדולה של הצינור נותנת לצוות את היכולת לשאוב גם פסולת ומוצקים שגרמו לסתימה ולא רק את המים עצמם.מתי יש צורך לשאוב את הביוב?


·         את הביוב צריך לשאוב במצבים שונים אך המקרה המפורסם ביותר היא סתימה בביוב. כשהביוב נסתם זה הזמן לקרוא לצוות ביובית כי המשמעות היא שכל דקה שחולפת הנזק רק גדל. צריך לזכור שלא תמיד ניתן לדעת מתי הביוב נסתם ועצם העובדה שרק עכשיו אנו מבחינים בסימנים לא אומר שהבעיה רק עכשיו החלה. כל רגע ההצפה שנגרמת בגלל הסתימה מחמירה ולכן חשוב לפעול מהר ולשאוב את מקור הסתימה.


·         בכל הצפה כלשהי הביובית יכולה לבצע שאיבה חזקה ומהירה ולייבש את האזור. זה יכול לקרות במרת, זה יכול לקרות בחניון וזה יכול לקרות גם במאגרי מים שעלו על גדותיהם מכל מיני סיבות או כאלו שיש צורך לנקזם.


·         עוד מצב בו שאיבת ביוב נכנסת לתמונה היא ניקוז בורות ספיגה ובורות רקב. בורות אלו נמצאים בשימושים תעשייתיים ואליהם מנוקזים  מי שפכים שלא ניתן לנקז למערכת הביוב, כי הם יזהמו אותה. הביובית שואבת אותם ומפנה אותם על המקומות המיועדים פי סוגם.


כמה זמן אורכת שאיבת ביוב?


שאיבת הביוב עצמה אורכת כמה דקות ספורות ולמעשה זו פעולה קצרה מאוד ביחס לחשיבות שלה ולמורכבות שלה. עם זאת, צוות ביובית חובבן לא תמיד יגיע לפתרון מהר ולא תמיד יבצע את השאיבה על הצד הטוב ביותר ולכן עולה חשיבות בחירת הצוות.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: