עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
המומחים לכל עבודות הצנרת והשאיבות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

ביובית בירושלים לשעת צרה

17/01/2018 15:55
eitanshivot
ביובית בירושלים

אנו רואים אותם מדי פעם ברחובות בארץ אך לא תמיד מבינים מה הם עושיםבדיוק. צוותי ביובית בירושלים והסביבה עובדים מסביב לשעון כדי שאנו נוכל לישון בליריח של ביוב ובלי מפגע תברואתי מתחת לבית וזה הזמן להבין מה הם באמת יכולים לבצע.


מתי קוראים לביובית?


ביובית בירושלים מגיעה לטפל בבעיות שונות באופן יום יומי ולמרות אתםיכולים להיחשף אליה בעיקר במצבי חירום, היא מבצעת הרבה יותר מזה. 

בעיות החירוםשהיא מטפלת בהם יכולות להיות הצפות פתאומיות שיכולות לפגוע בצורה קשה מאוד בעסקיםובבתים, בעיקר בימי החורף מהגשמים אך לעתים גם מפיצוץ בצינור כלשהו, היא יכולהלפתוח סתימות בצורה די מהירה ופשוטה וגם לאבחן בעיות שונות בעזרת ציוד טכנולוגימתקדם. כמו כן, הביובית גם עוזרת לבעיות שגרתיות והיא מתחזקת קווי ביוב תוך שטיפתםבלחץ מים גבוהה, החלפת חלקים או תיקון נזילות ועוד.


מה סוג כוחה של הביובית?


·        ביוביתבירושלים היא לא כלי רכב שכולו קסם, היא תוצאה של טכנולוגיה שמשתלבת נהדר עם צוותאיכותי. ללא צוות ביובית מיומן יהיה קשה מאוד לטפל בבעיה ביעילות ובמהירות וכמובןשיש כאן שילוב מנצח של שני הפרמטרים הללו, כי גם צוות מיומן לא היה מצליח בליהביוביות החדשות והמתוחכמות כיום.

·        הציודהטכנולוגי שיש על הביובית מתחיל בצינור ארוך שיכול להגיע למקומות עמוקים ביותר עםמערכת שאיבה איכותית ביותר כך שכל סתימה תישאב בלי בעיה. גם לחץ המים שהיא מצליחהלייצר חזק מאוד והיא יכולה לשטוף את קווי הביוב הקטנים ביותר בהסתעפויות שרחוקותמאוד מהקצה של הצינור.

·         כמו כן, לביובית בירושלים יש ציוד צילום מתקדםשכולל סיבים אופטיים ומצלמות רובוטיות שיכולות להתהלך בכוחות עצמן, להאיר, לצלם,לשלוח מיקום, לסתום נזילות, לבצע צילומי תקריב ואפילו לסמן חלקי צנרת


צוות לעניין קופץ בזמן


עם כל הטכנולוגיה והאיכויות של צוות ביובית בירושלים, אם הוא לא יקפוץבזמן הוא לא צוות שנותן מענה ב 100%. הצוות צריך להיות שם בכל עת זמיןללקוחות שלו שיכולים למצוא את עצמם בהצפה חמורה או בסתימה שמחריבה להם את השגרה.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: