עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
המומחים לכל עבודות הצנרת והשאיבות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

תוך כמה זמן מתבצעת שאיבת ביוב?

24/10/2018 08:31
eitanshivot
ביוב, ביובי, עבודות ביוב, הצפות, צנרת

תוך כמה זמן מתבצעת שאיבת ביוב

שאיבת ביוב היא הפעולה הנפוצה ביותר של צוותי ביובית, ואנו יודעים עליה הרבה רק מלהביט עליה. עם זאת לא כל הנתונים לגביה ברורים ובעיקר שאלה אחת די פשוטה: כמה זמן היא אורכת? אם הזמנתם צוות ביובית לבצע שאיבת ביוב אנו יכולים להניח שהנתון הזה מעניין אתכם וכדאי לכם להמשיך לקרוא ולגלות את התשובה.

כמה זמן אורכת שאיבת ביוב ממוצעת?

שאיבת ביוב 

היא פעולה יחסית פשוטה עבור צוות הביובית כאשר שאיבות ביוב ממוצעות ייקחו בין רבע שעה ועד חצי שעה. שאיבת ביוב היא לא פעולה מסובכת מידי כאשר החלק הקשה ביותר הוא להבין היכן צריך לבצע את השאיבה, כלומר מה הבעיה בפועל. יכול להיות שיש לצוות הביובית בסיס די גדול לגילוי בעיה אך יכול גם להיות שהטיפול יכול להיות הרבה יותר מסובך והצוות עדיין לא מצא את המקום אליו צריך לדחוף את הצינור הארוך של הביובית כדי לבצע את השאיבה. שאיבת ביוב לעתים יכולה להתארך גם בגלל שקשה מאוד להגיע עם הביובית עד לאזור הבעייתי.

המקצועיות של צוות הביובית

הניסיון של כל אדם משפיע מאוד על המקצועיות שלו וכך למעשה על כל הביצועים שלו ככל שצוות ביובית יהיה מנוסה יותר כך הוא יוכל לפתור את הבעיות מהר יותר כיוון שאחרי שנים רבות בתחום, אין ספק שהוא כבר ראה את רוב הבעיות והכיר את רוב המתארים. כאשר אתם בוחרים בצוות ביובית מנוסה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו טיפול איכותי בזמן הכי קצר שיש.

מה עוד יכול להאריך את הטיפול?

יש עוד כמה גורמים שיכולים להאריך מאוד את משך הזמן שבו צוות הביובית יבצע שאיבת ביוב כאשר מורכבות הבעיה הוא אחד הגורמים הקלאסיים. בדרך כלל כאשר יש סתימה כלשהי היא נגרמת בגלל אשפה ביתית שנזרקה לאסלה או בגלל הצרות שקרתה בגלל שמנים או שומנים שחדרו לביוב. בחלק אחר של המקרים הבעיה תהיה הרבה יותר מסובכת כמו למשל חיה מתה שנסחפה אל צינורות הביוב או חלק של הביוב שנחסם בגלל שורשים מעץ סמוך שחדרו אליו. במצב כזה יש סיכוי שהפתרון יהיה גם יקר יותר וגם ארוך יותר.
המאמר באדיבות - שאיבות איתן צפרירי

www.eitanshivot.co.il 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: